נעים להכיר

נעים מאוד, אני שיר, מומחית לשיווק דיגיטלי וקידום עסקים ברשתות החברתיות.

בעידן של היום בעלי עסקים חייבים להיות פעילים ברשתות באופן קבוע כדי לראות תוצאות ולהגיע ללקוחות חדשים, אבל לא כולם יודעים איך לשווק את עצמם, לא לכולם יש זמן להשקיע בזה על בסיס קבוע ולא כולם מעוניינים להתעסק בזה.

וכאן אני בעצם נותנת את הפתרון, אני גם מקדמת את העסקים ומביאה להם לקוחות, וגם חוסכת להם זמן של התעסקות עם שיווק העסק היומיומי.

איך אני יכולה לעזור לעסק שלך?

אני נותנת מעטפת שלמה של קידום שכולל גם את היצירה של התוכן והסרטונים, הניהול והתפעול של העמודים ברשתות החברתיות וכמו כן גם בניית קמפיינים וקידום ממומן.

דבר ייחודי נוסף זה שאני גם יוצרת סרטוני אנימציה שזה משהו שמאוד ייחודי, מקורי ומושך תשומת לב. סרטוני אנימציה מושכים תשומת לב וזו דרך נהדרת להעביר את המסר של העסק. זה עוזר לבעלי עסקים להגדיל את החשיפה לעסק שלהם ולהביא להם עוד פניות בגלל הייחודיות שלהם.

ניהול רשתות חברתיות

ניהול עמודי פייסבוק + אינסטגרם, עיצוב עמודים ופרופילים

עריכת וידאו ואנימציה

יצירה ועריכה של סרטוני וידאו מקוריים ומושכים, יצירת סרטוני אנימציה

קופירייטינג

כתיבת פוסטים ותכנים בטכניקות שונות ומגוונות - קופירייטינג קידום ממומן בפייסבוק

הרקע המקצועי שלי
אני בעלת 3 תעודות הכשרה בתחום השיווק הדיגיטלי, קורס סרטוני אנימציה, ותואר ראשון באנגלית. בשנים האחרונות עבדתי בתור מנהלת שיווק דיגיטלי במשרדי פרסום ועכשיו אני עובדת בתור עצמאית בתחום זה.

בנוסף, יש לי תואר ראשון באנגלית ולכן אני בקיאה מאוד בשפה האנגלית ויכולה גם לכתוב פוסטים ומודעות בשפה זו.

אני עובדת עם בעלי עסקים מתחומים שונים ומנהלת להם את המערך הדיגיטלי, מקדמת להם את העסק על ידי יצירת סרטונים מושכים ושימוש בכלים חדשניים בעולם הדיגיטלי.

אשמח לצאת לדרך משותפת גם אתכם ולעזור לכם במינוף העסק. מוזמנים ליצור איתי קשר!
  • תל-אביב, ישראל